A

motocykly

B

motorové
vozidlo 3,5t
(osobák)

B+E

motorové vozidlo
do 3,5t
s přívěsem
nad 750kg

C

motorové vozidlo
nad 3,5t
(náklaďák)

D

autobus

C+E

motorové vozidlo
nad 3,5t
s přívěsem
nad 750kg

T

traktor

kondiční jízdy

Hodnocení školy smyku.


hodnotilo 666 zákazníkůJméno (přezdívka): Andrea

Školu smyku jsem dostala jako dárek. Nejdřív jsem si říkala, jestli to není zbytečné, jezdím přeci bezpečně, ale když už jsem ten dárkový poukaz měla, kurz jsem absolvovala. Dozvěděla jsem se něco o teorii smyku a měla jsem možnost vyzkoušet kluzký povrch vozovky v praxi. Školení se mi líbilo, ale brala jsem to jen jako zpestření. Včera jsme potřebovali odvézt druhé auto, jela jsem někam, kde jsem to moc neznala, tudíž jsem byla závislá na mém "doprovodném" vozidle. To se mi už trochu vzdalovalo, takže jsem musela trochu šlápnout na plyn, a pak přišla zatáčka, mokrá vozovka a ... smyk. Nevím, jestli jsem zareagovala správně, každopádně mě to aspoň nepřekvapilo tolik, jako bych byla překvapená, kdybych neabsolvovala školu smyku. Dokonce se mi v hlavě vynořila kružnice, kterou nám pan Hruška smyk popisoval (jedna šipka rychlost, druhá šipka odstředivá síla) NĚCO jsem udělala a jela jsem dál. Třást jsem se začala až kousek dál. První myšlenka bylo poděkování tátovi, že mi tu školu smyku daroval. Takže za mě - rozhodně doporučuji!


Jméno (přezdívka): Jirka

Doporucuji vsem svym znamym. Pomohlo mi to lip procitit vlastni auto (vahu, jak se chova pri smyku). A dekuji za dobrou naladu.


Jméno (přezdívka): Jaroslav Tesař

Perfektní organizace. Přátelský a kompetentní přístup lektorů.


Jméno (přezdívka): mirek

super, že byla individuálně prodávaná zpětná vazba.Možná by nevadilo zásadní zpětné vazby předat i ostatním. Jinak skvělá akce, dobře organizovaná a velmi pěkně voleny disciplíny a jejich sekvence. Rozhodně doporučuji nejistym řidičům a zejména řidičkám. Je možnost si disciplíny projet s trenérem, který přímo radí co a jak a dodá pocit bezpečí


Jméno (přezdívka): hansi

Zopakování základních informací a všeobecných pravidel. Teorie správného úsudku a reakce teoreticky a v praxi. Zkouška brzdné dráhy na různých površích a podobně.


Jméno (přezdívka): Michal Tauchman

Byl skvělý zážitek, a člověk se dozvěděl zajímavé připomínky, jak se chovat v nouzové situaci na kluzkém povrchu. Až budu mít zase vhodnou příležitost, zúčastním se i pokročilé verze kurzu. Děkuji.


Jméno (přezdívka): Dana

Super, poučné.


Jméno (přezdívka): Míra

Opět skvělé.


Jméno (přezdívka): HugoBoss

Děkuji za zkoušku - toho co snad nebudu muset řešit v reálu a pokud ano, tak díky tady natrénování a uvědomění co a jak nebudou škody žádné nebo minimální.


Kontaktní formulář

Využijte našeho kontaktního formuláře pro spojení s námi.